ספר מתנה

עבודה לנוער בקיץ

עבודה לנוער בקיץ

4 Comments
-->

האם יש עבודה לנוער בחופש? איך נערים ונערות יכולים לעבוד בקיץ ולהרוויח? אני רוצה להציג בפניך אפשרויות לעשות כסף בחופשת הקיץ.


תלמידים רבים מעוניינים לנצל את חופשת הקיץ הארוכה ולהרוויח  כמה מאות שקלים בתקופה זו.

הבעיה היא שאלפים מתקשים למצוא עבודה. תחרות על מקומות תעסוקה בתקופת החופש הגדול, עזה, ומקומות העבודה נתפסים מהר.
מעבר לזה, מרבית העבודה לנוער היא באזור המרכז, כך שנערים ונערות רבים מאזור הצפון והדרום מתקשים למצוא מקום שיעסיק אותם.

אני רוצה להציג בפכנים דרך להרוויח כסף בחופש הגדול, בלי קשר למקום בו אתם מתגוררים, ומבלי להיות מדריכים בקייטנה שמתרוצץ בשמש אחרי ילדים מופרעים, ומבלי לחלק עלוני פרסומת בתיבות הדואר, כאשר בחוץ 40 מעלות חום. מבלי לעבוד בלהט התנורים של הפיצריות במשך שעות ארוכות ביום.

 כן נכון, אני רוצה להציג בפניכם אפשרויות עבודה לצעירים בחופש הגדול בלי קשר למקום מגורים. זה לא משנה אם אתם גרים בצפון הארץ, בדרום הארץ, או במרכז. מה שחשוב הוא זה שיש לכם נגישות של 4 שעות ביום למחשב עם חיבור לאינטרנט.

אם אתה עומד בתנאים הללו, אז אתה בהחלט יכול להתחיל לעשות כסף מעבודה בקיץ כבר עכשיו. איך נשמע לך לכתוב מאמרים באינטרנט ולהרוויח מזה כסף? אני אתן לך כמה אתרי מאמרים טובים שמשלמים כסף עבור כתיבת המאמרים. תחשוב לרגע שאילו היית עובד בעבודה כמו מדריך בקטיינה או עבודה בפיצרייה היית צריך להקדיש לזה בערך 7 או 8 שעות עבודה ביום , לכן העובדה שאני מציע לך כאן לעבוד היישר מהמחשב שלך בבית, במיזוג. במקביל לזה אתה יכול לצפות בטלוויזיה, ללכת לים, לבריכה, או סתם לגלוש באינטרנט להנאתך.


אני ממליץ לך להירשם לאתר מדגם, שישלם לך עבור מילוי סקרים באינטרנט. זה כסף קל ופשוט. למען גילוי נאות יש לומר שהאתר ישלם לך בגיפט קאד, שבו אתם יכולים לקנות מה שבא לכםבמגוון חנויות. אני כבר קיבלתי מהם כמה פעמים גיפט קארד בסכומים שעולים על אלף שקלים.

באתר הקלק על הלחצן הכתום עם הכיתוב הירשמו עכשיו.
לחץ כאן והירשם למילוי סקרים תמורת כסף


עומר ונבו, שני ילדים מהשכונה בה אני מתגורר, אומרים שיש בשפע עבודה לנוער,  רק צריך רצון להשקיע. שניהם עולים לכיתה ח' והם החליטו שלא לסמוך על אף אחד אלא להיות יזמים. הם מסתובבים באזור באופניים, מסיירים בסביבה, אוספים בקבוקים ריקים, ומרוויחים מזה כסף. בכל יום הם מטיילים באופניים, מוצאים בקבוקים וממחזרים. עומר אומר: משלמים לנו 25 אגורות עבור כל בקבוק, ואנחנו בכל יום מצליחים להוציא בין 25 ל 60 שקלים מאיסוף בקבוקים ריקים.
נבו מוסיף: נכון מאוד, יש לנו גם הסכם עם הקיוסק בשכונה שהוא שומר לנו את הבקבוקים הריקים שאנשים שמים בפח של הקיוסק, ובכל יום ממתינים לנו שם עשרות בקבוקים ריקים.
אז איך זה שבעל הקיוסק מסכים לתת לכם את הבקבוקים בחינם? - אני שואל אותם.
עומר משיב: זה לא בחינם, אנחנו קצת עוזרים לו לסדר סחורה, זאת עבודה קלה, של חצי שעה ביום, והוא שומר לנו את כל הבקבוקים הריקים. יום אחד קיבלנו יותר מ 100 בקבוקים, זה היה יום חם במיוחד ונמכרו הרבה מאוד משקאות. עומר ונבו לא רק מרוויחים כסף הם גם ממחזרים שזה מאוד חשוב, והם גם תורמים לסביבה יותר נקיה וירוקה.

מצאת מאמר זה מעניין? שתף את חבריך ב FaceBook
חפש את סמל ה f מתחת שורה זו

עבודה לנוער בקיץ - מדוע זה חשוב


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.