ספר מתנה

להרוויח כסף מהר

להרוויח כסף מהר

0 Comments
מעוניין להרוויח כסף מהר? אשתף אותך בניסיון האישי שלי. אף על פי שישנם דרכים להשיג כסף מהר, הרי שיש הבדל בין זה לבין להרוויח כסף מהר. מייד נסביר את ההבדל. היתה תקופה בחיי שהייתי זקוק נואשות לכסף מהיר, הייתי צריך מזומנים דחוף. פניתי להוריי, וביקשתי שיעבירו לרשותי סכום כסף מסוים, תוך כדי הבטחה שאחזיר להם תוך שבועיים. במקרה זה היה מדובר בכמה מאות שקלים, ולא היתה לי בעיה לקבל את הכסף במיידית. תוך פחות משעה לאחר שביקשתי את הסכום הוא כבר היה כולו בידי. לעומת זאת בפעם אחרת שהייתי זקוק לכמה אלפי שקלים, זה כבר היה קצת יותר קשה לגייס אותם, מכיוון שמרבית האנשים לא מחזיקים במזומן אלפי שקלים, וגם אם כן, הרי שאין הם ששים להלוות אותם כל כך מהר. הפתרון שלי היה פשוט, פניתי להוריי ולעוד שמונה חברים, וביקשתי מכולם הלוואה של כמה מאות שקלים, תוך שעתיים נאסף אצלי סכום של אלפי שקלים, וזה בדיוק מה שהיה נחוץ לי בשעתו. העניין הוא שכסף שאתה משיג בדרך זו צריך להחזיר, וזה ההבדל בין להשיג כסף מושאל, לבין להרוויח את הכסף.

להרוויח כסף מהר
די מהר גיליתי שלהרוויח כסף מהר, זה לא כל כך קל. אפשר להשיג כסף במהירות, הבעיה היא שזה כסף חד פעמי. אני זוכר שלפני כחמש שנים הייתי זקוק נואשות לכסף, ולא, כבר לא היה לי ממי ללוות אותו (מכיוון שכבר לוויתי מספיק, והייתי צריך להחזיר לאנשים). ההורים שלי לא אמרו מילה אפילו שהחוב שלי אליהם הגיע ליותר מעשרת אלפים שקלים, וחבר טוב שהלווה לי במצטבר סכום של 8,500 שקלים, אף הוא לא דיבר, אבל הרגשתי שמשהו ביחס שלו אליי משתנה. הוא הפך קר יותר, והיה נדמה לי שכל הזמן הוא רוצה לומר משהו, אבל לא נעים לו. מה עשיתי? ובכן, אני נקטתי בצעדים דרסטיים, שאני לא בטוח שכל אחד מוכן לעשות אותם, אבל בשעתו זה בדיוק מה שעשיתי. התנתקתי מהכבלים, החזרתי את הנייד לחברת הסלולאר, מכרתי את הפלסמה שהיתה לי בבית, מכרתי חצי מהספרים והדיסקים שהיו לי באוסף. את האינטרנט ואת המחשב השארתי מכיוון שפרסמתי מוצרים יד שנייה שהיו לי בבית בכל אתר אינטרנט שאפשר לפרסם מודעות חינם.

איכשהו הצלחתי לגייס מכל זה קצת יותר מ 7,000 שקלים, שאותם הזדרזתי להחזיר לאותו חבר שהייתי חייב לו. גם לאחר שהחזרתי לו את הסכום הזה, עדיין הייתי חייב לו עוד 1,500 שקלים, אבל שמתי לב שחל שינוי משמעותי לטובה מרגע שהוא קיבל את שבעת אלפים השקלים. הוא אפילו אמר, עזוב אותך, בשביל מה מיהרת להחזיר לי, קח את הזמן. אבל ראיתי על הפנים שלו עד כמה הוא מאושר, כמה שהוא ניסה למתן את החיוך שלו, הרי שהחיוך לא עזב לו את הפנים. ובאיזו זריזות הוא לקח את הכסף מתוך ידי. אמרתי לקח? כמעט חטף לי את חבילת הכסף מהיד.

באותה התקופה היו לי הרבה מאוד רעיונות להרוויח כסף, הבעיה היא שבכולם היה צריך להשקיע זמן, ואת הפירות יכולתי לקטוף רק תוך כמה חודשים. זה היה הרגע שבו החלטתי שאני מפסיק לעבוד בשיטת כיבוי השרפות. הבנתי שאני לא צריך לחכות להיות בחובות כדי להתחיל לחפש את הכסף, אני צריך באופן מסודר, ובצורה מאורגנת לתכנן לי מספר מקורות הכנסה. אז נכון, חלקם יתחילו להניב רווחים תוך מספר חודשים, וחלק יתחילו להניב רווחים אפילו אחרי שנה, אבל ברגע שהברז נפתח, אז זרם הכסף פורץ החוצה, ולא מפסיק לזרום. ולא רק שהוא לא מפסיק, אלא שהוא הולך ומתגבר עוד ועוד. זה היה רגע ההארה בחיי, שבו חלה התפנית, והכול התחיל להשתנות לטובה.

אם אתה מעוניין ליפתח קריירה בתחום השיווק והפרסום באינטרנט:
זה מקום טוב להתחיל 


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.