ספר מתנה

איך לייצר הכנסה נוספת מתוך ההכנסה הנוכחית

איך לייצר הכנסה נוספת מתוך ההכנסה הנוכחית

0 Comments
-->


הכנסה נוספת
מתוך 51 דרכים לעשות כסף מהבית
הכנסה נוספת, לעשות כסף, עבודה מהבית


 למנף הכנסה נוספת
השיטה הראשונה ליצירת הכנסה נוספת, שאני רוצה להציג, היא שיטה מאוד פשוטה. אבל הרבה מאוד אנשים מתעלמים ממנה ואינם מיישמים אותה. כאשר חיפשתי מקור להכנסה נוספת, גלשתי באתרי אינטרנט, חיפשתי במדורי הדרושים בעיתונים, ולבסוף מצאתי עבודה. אבל הציעו לי עבודה בשעות הערב במקום המרוחק כ 30 דקות נסיעה מביתי וכשעה נסיעה ממקום עבודתי הנוכחי. ופתאום הבנתי אמת פשוטה...

אתה מבין, אני עובד בחברה גדולה מאוד, אלפי עובדים, עשרות מחלקות ואגפים שונים, ואנשים שממלאים תפקידים רבים שונים ומגוונים.אם גם אתה כמוני מחזיק במשרה, בתפקיד כלשהו בחברה, ייתכן ששמת לב שישנם אנשים שנשארים מעבר לשעות העבודה המקובלות. כן נכון, קוראים לזה שעות נוספות. והאנשים הללו מצליחים לעשות כסף מזה.הבנתי שבמקום  לחפש במדורי לוח דרושים עבודה נוספת בערב, אני יכול לעבוד יותר במקום העבודה שלי. למה לי לחזור הביתה רק כדי לנוח ולהתרענן, ואז לצאת שוב למקום עבודה נוסף (30 דקות נסיעה הלוך, ועוד 30 דקות נסיעה חזור) בשעה שאני יכול להישאר במקומי, ולעשות כסף? הרי במילא אני כבר נמצא שם. אני יכול להתרווח לי בנוחות בכסא המרופד שלי מול המחשב ולעבוד בכל יום עוד שעה אחת בלבד.

אם נחשוב על זה לרגע, הרי רק הזמן שייקח לי להגיע אל מקום העבודה הנוסף ולחזור, הוא 60 דקות, כלומר שעה אחת. ואף אחד לא משלם לי עבור השעה הזאת בדרכים. בסיטואציה כזאת, האם כבר לא היית מעדיף להישאר במקום העבודה שלך עוד שעה ולקבל על זה כסף? למעשה, אתה מייצר לך הכנסה נוספת מתוך מקור ההכנסה הנוכחי שלך.

עכשיו, אל תגיד לי מקום העבודה שלי לא משלם שעות נוספות. נכון, לאחר המשבר הכלכלי משבר הסאב פריים, היתה תקופה של שפל, מקומות עבודה צמצמו הוצאות, ביטלו שעות נוספות ואפילו פיטרו עובדים. אבל תמיד אחרי שפל באה גאות (ממש כמו בבורסה) ומקומות עבודה רבים נוטים כיום להיענות לבקשות עובדיהם ומאשרים להם שעות נוספות. אם תבקש אישור לעוד 10-15 שעות נוספות בחודש ותנמק את הבקשה, אין סיבה בעולם שבקשתך לא תאושר.

אני לא יודע כמה אתה מרוויח, אבל הטכניקה הפשוטה הזאת תגדיל את ההכנסה שלך ביותר מ 10%. בשבילי זה עובד מצויין. אם אתה מרוויח למשל 10,000 ש''ח בחודש  אז מה אכפת לך לקבל בכל חודש תוספת נאה של עוד 1000ש''ח?


דרכים ליצור הכנסה נוספת:
הכנסה נוספת  מסקרים - הקונספירציה נחשפת

הכנסה נוספת מהבית

הכנסה נוספת מעסק באינטרנט

הכנסה נוספת נאה מ Ebay

בונוסים והכנסה נוספת

הכנסה נוספת מאפיית עוגות

יצירת הכנסה נוספת מתוכניות שותפים

הכנסה נוספת - בגלל השפה

הכנסה נוספת בשעות הערב

צור הכנסה נוספת של עוד 1000 שקלים


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.