ספר מתנה

שיטות ודרכים לעשות כסף קל

שיטות ודרכים לעשות כסף קל

0 Comments


מי לא היה רוצה ללמוד דרכים לעשות כסף קל  היום נדבר על זה קצת, ונראה לך, איך גם אתה יכול לעשות את זה. אני לא מדבר כאן על שיטות תיאורטיות, אלא על שיטות מעשיות, כאלה שבפועל עובדות, ואנשים מרוויחים מהם.
דרכים לעשות כסף קל
זה מעניין לראות שבבית הספר מלמדים כל כך הרבה מקצועות, שחלקם אפילו נראים לי מיותרים, אבל דבר אחד לא מלמדים – איך לעשות כסף. הרי בסופו של דבר כל מתבגר מתחיל יודע שבלי כסף אין הרבה מה לעשות בחיים הללו. שלא תהיה לך טעות, אני לא אומר שהכסף הוא הכול, ואני אפילו לא אומר שזה הדבר החשוב ביותר, כי יש בריאות, וזה הדבר הכי חשוב, אבל הדבר השני הכי חשוב אחרי בריאות, זה בעצם הכסף. אז למה לא מלמדים איך להרוויח אותו? אני אומר לך מדוע, אם תסתכל על האנשים שעובדים במערכת החינוך, תגלה שהם עצמם לא מבינים בכסף, והנה רובם תקועים בעבודה עם שכר לא מספק. (אם השכר היה מספק הם היו יוצאים לכל כך הרבה שביתות על מנת לשפר את תנאי השכר שלהם?)
אגב אם אתה חושב להיות מורה, אני מציע לך ללמוד להיות מורה להתעמלות. למה? המורים מקבלים משכורת לא גבוהה מצד אחד, אבל גם לא רעה. אבל היתרון הגדול ביותר בעבודה שלהם הוא שהם יוצאים לחופשות ארוכות מאוד, שאין להם אח ורע בשום מקצוע אחר. בתקופת החופשות הכסף ממשיך להיכנס לחשבון הבנק. אבל מה החיסרון הגדול ביותר בלהיות מורה? המבחנים שצריך לבדוק, והזמן שצריך להקדיש לעבודה מעבר לשעות העבודה. הנהנה הגדול ביותר הוא המורה להתעמלות, שלא צריך להכין מבחנים, ולא צריך לבדוק אותם. לא צריך להתכונן יותר מדי לשיעורים (תמיד אפשר לתת לילדים כדור ולהגיד היו משחקים כדורגל). בתור מורה להתעמלות, יישאר לך הרבה מאוד זמן פנוי שאותו תוכל להקדיש לבניית עסקים באינטרנט, והגדלת הרווחים הצדדיים שלך.
אז מה אנחנו בעצם מחפשים, משהו בהשקעה נמוכה מאוד, על מנת שלא לסכן את כספנו, משהו שיהיה קל יחסית לביצוע, ומשהו שיעשה לנו כסף גם בשעה שאנו מבלים בחוף הים, או סתם יושבים בבית קפה. ואת זה אנו יכולים להשיג על ידי שיווק באינטרנט. בעולם השיווק באינטרנט נוכחתי לגלות שאנשים אוהבים להיות זאבים בודדים, כל אחד יושב מול המחשב שלו בבית ועושה את כל העבודה לבדו, יחד עם זאת העסק הזה אינו שונה מכל עסק אחר, ואם בעסקים אחרים אפשר לנהל שותפויות של כמה אנשים, מדוע בתחום הזה לא? זה אחד המפתחות להצלחה, כאשר אתה בונה לך קבוצה של שני אנשים או יותר, שיושבים וחושבים איך להרוויח את הכסף, ואף מבצעים בפועל את העבודה, ההתקדמות הרבה  יותר מהירה, והתוצאות מגיעות מהר יותר.
אתה מייד תבין מדוע אני ממליץ לך לבצע היכרות עם תוכנית הפרסום של גוגל, שנקראת גוגל אדוורדס, ומה אתה יכול להרוויח מזה. התוכנית הזאת כל כך טובה בעבור בעלי עסקים, שיש כאלה שהצליחו להרוויח פי 3 ואף פי 5 רק בזכות הפרסום הזה. זוהי הסיבה שאני מעודד אותך להעמיק את הידע שלך בנושא וללמוד כיצד להשיק קמפיין פרסום מצליח. כאשר אתה מפרסם בגוגל, המודעות שלך מופיעות אך ורק בפני הקהל שמתעניין במה שיש לך להציע. אם למשל אתה מוכר ספר שהנושא שלו הוא "שיטה להרוויח עוד 1,000 דולר בחודש" אז המודעה הזאת תופיע רק כאשר מישהו מחפש בגוגל שיטה להרוויח כסף, או כותב בחלון החיפוש של גוגל, איך לעשות כסף. מעבר לכך המודעה יכולה גם להופיע באתרים ובלוגים שעוסקים בנושא הזה. אתה מבין המודעה מגיעה ללקוחות שממילא מתעניינים במה שיש לך להציע. למה אתה חושב שאתה רואה את המודעות הללו בכל מקום באינטרנט? ניחשת נכון, כי הן עושות כסף, הן מאיצות עסקים ומגדילות רווחים.


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.