איך עושים כסף באינטרנט

איך עושים כסף באינטרנט

0 Commentsהאם ידעת שאתה יכול לעשות כסף מאתר אינטרנט קטן ופשוט? אני לא מדבר כאן על אתרי התוכן הללו שמכילים 500 מאמרים, ושנדרש צוות של כותבים מיומן על מנת ליצור אותם. אני אפילו לא מדבר כאן על אתר שמכיל 200 מאמרים. אתה יכול להקים אתר פשוט בתכלית, אבל כזה שיש בו מידע איכותי שאנשים אכן מחפשים ואכן זקוקים לו. אתר שכולל בתוכו בין חמישה לעשרה מאמרים. אם תכתוב רק מאמר אחד מדי יום, הרי שתוך 10 ימים בלבד, כבר יש לך את כל התוכן שתזדקק לו כדי להקים את האתר.
לעשות כסף באינטרנט
קיימים כיום פורמטים מוכנים המאפשרים לך לבנות אתר אינטרנט מקצועי שנראה יוצא מן הכלל, וכל זאת מבלי ידע בתכנות, בלי לדעת שפת HTML, למעשה  ידע טכני לא נדרש. הכלים הללו כל כך ידידותיים עד שאפילו ילד קטן יכול לעשות בהם שימוש ולהקים אתר אינטרנט.

דרך אחת להקים אתר בקלות היא באמצעות הפורמט שמציעה וורדפרס. אנשים רבים מדווחים עד כמה זה קל ופשוט לבנות אתר אינטרנט בוורדפרס. אפשר ליצור אתרים אטרקטיביים שנראים יוצא מן הכלל.
דרך נוספת היא באמצעות בלוגר. רשת בלוגר היא רשת בלוגים מעולה, המעניקה לך את ההזדמנות, ליצור בלוג חינם משלך, בנוסף לכך המערכת מובנית, כך שדי בקלות אתה יכול להוסיף פרסומות של גוגל לבלוג, וליצור הכנסות ורווחים מפרסום. בשתי הפלטפורמות הללו אין אתה זקוק לידע טכני מיוחד על מנת להקים את האתר או הבלוג. למעשה כיום כבר ניתן להקים אתרים מקצועיים ללא ידע מיוחד. בוחרים בתבנית מתוך תבניות קיימות, כך שאין צורך במעצב גרפי לאתר, מוסיפים  לתכנים תמונות ווידיאו והרי לכם אתר מקצועי שנראה נהדר.

היתרון הגדול ביותר בטכנולוגיה של היום הוא שאתה יכול לעשות את זה בעצמך. בעבר, היה צורך לשכור בוני אתרים מקצועיים וגרפיקאים כדי להקים אתר, ולכן העלות של אתרי אינטרנט היתה גבוה מאוד. אתר פשוט שהכיל כמה עמודי תוכן, היה יכול לעלות אלפי שקלים, אבל בימנו כל אחד יכול לעשות את זה לבדו, בכוחות עצמו, כמעט ללא כל השקעה.

אם יש לך מוצר כלשהו למכור, או שירות מסוים לספק, אז ללא ספק אתר אינטרנט מושקע ויזואלית, יסייע לך להגיע להישגים מרחיקי לכת, ולעשות יותר כסף מהמוצרים והשרותים שלך.


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.