ספר מתנה

לעשות כסף ממוצרי אינפורמציה

לעשות כסף ממוצרי אינפורמציה

0 Comments
-->

האינטרנט הוא מקור נהדר למכירת מידע. יש הרבה אנשים שיפתחו את הארנק וישלמו כדי לקבל את האינפורמציה שהם זקוקים לה נואשות. אם יש לך את הידע שהם זקוקים לו, אתה יכול להרוויח הכנסה יציבה. אז איך לעשות כסף ממוצרי אינפורמציה?
מוצרי מידע מגיעים בכמה פורמטים. זה יכול להיות אחד מאלה:
  • ספרים אלקטרוניים ( Ebook)
  • קורסים און ליין, באינטרנט
  • חוברות הדרכה
  • סרטי וידיאו להדרכה
  • דיסקים להאזנה
אלה הם מוצרי מידע פופולריים שנצרכים בשמחה על ידי לקוחות מהאינטרנט. אם יש לך משהו לומר, זה יכול להיות העסק הנכון עבורך.
עסק למוצרי מידע – לאילו מיומנויות תזדקק?
צריך להיות לך ידע טוב בנושא שאודותיו אתה מציג את הידע ללקוחותיך. אם לדוגמה אתה יודע איך להכין יין בבית, אתה יכול ליצור מוצר מידע שמלמד איך לעשות את זה. אם אתה יודע איך להקים אתר אינטרנט, אתה יכול ליצור מוצר אינפורמציה שכולל ספר אלקטרוני וסרטי וידאו שמדגימים ומראים איך לעשות את זה. אתה לא זקוק לתעודת דוקטורט כדי לעשות את זה, אלא להיות מצויד בכמות ואיכות של ידע בתחום הספציפי אודותיו אתה מעביר את המידע. כך שמי שיצרוך את המידע הזה, אכן יפיק תועלת מהמוצר המוצע.
היכולת לשווק את המוצרים שלך, תעזור כאן. ככל שתגיע אל יותר אנשים, ואל יותר לקוחות פוטנציאליים אשר מתעניינים בנושא של מוצר המידע, כך יגברו המכירות ואתה תעשה יותר כסף. אם יש לך מוצר מידע טוב, דרך טובה להגדיל את המכירות היא ליצור תוכנית שותפים. כלומר להניח לאנשים אחרים למכור את המוצרים עבורך, תמורת קבלת עמלה על כל מכירה. היתרון הגדול הוא שאתה לא משלם למאות המשווקים הללו דבר, אלא רק כאשר מתבצעת מכירה, ואתה מקבל כסף. זוהי סיטואציה של Win Win כל הצדדים מרוויחים. אם מוצר המידע מתומחר במאה דולר, ואתה מציע 50% מהרווחים על כל מכירה, הרי שאותו משווק שהצליח למכור את המוצר שלך ל 10 אנשים, יקבל 500 $, ואתה תרוויח 500 $. הכסף לא יוצא מכיסך, אלא מגיע מהמכירות עצמן. למעשה ככל שהמשווקים ירוויחו יותר כסף, זה סימן לכך שאתה תרוויח יותר כסף.
עסק למוצרי מידע – איזה כלים נחוצים?
הכלים להם תזדקק יהיו תלויים מה אתה מעוניין לספק. ספרים אלקטרוניים וחוברות הדרכה, יכולים להיכתב בוורד או אופן אופיס, ואז ניתן להמיר אותם לקובצי PDF.
תוכנת דיוור, אוטוריספונדר – כדי ליצור קורס אינטרנטי המגיע אל תיבת האימייל של הלקוח. עבור מוצרי שמע ודיסקים, נחוצה תוכנת הקלטה.
הפורמט של וידאו נדרש מאוד בקרב לקוחות, מכיוון שהם יודעים שאתה יכול להראות להם איך עושים את זה. הם רוצים לראות במו עיניהם איך זה מתבצע, ודרך וידאו אפשר להעביר את המידע הזה, צעד אחר צעד.
איך להתחיל עסק למוצרי מידע?
ראשית עליך לקבל החלטה לגבי הנושא של המוצר. באיזה תחום יש לך את הידע העשיר ביותר, שאתה יכול לספק ללקוחות פוטנציאליים? כאשר אתה יודע מה אתה רוצה לספק, בצע תחקיר בנושא ותראה אם אתה יכול למצוא מידע נוסף, מידע חדש בתחום הזה, ולהציג זווית חדשה ורעננה, מכיוון שכבר יש בשוק ספרים אלקטרוניים כמעט בכל תחום. אתה תצטרך למצוא משהו חדש ומרענן עבור לקוחותיך. הם לא ימהרו לפתוח את הכיס, ולהוציא כסף, אם הם לא יהיו משוכנעים שיש לך להציע להם מוצר טוב, עם מידע איכותי.
כתוב או תקליט את מוצרי המידע שלך ואז ערוך אותם עד שתהיה מרוצה מהמוצר הסופי. ברגע שזה מוכן ואתה מרוצה מהתוצאה, זוהי הנקודה שבה אתה מוכן להתחיל למכור. צור אתר אינטרנט, או אפילו בלוג כדי למכור אותם. נסח מכתב מכירה משכנע, המושך את תשומת הלב, כדי להגביר את אחוז ההיענות להצעה.
שכור מומחה לכתיבה שיווקית, אם אתה יכול להרשות לעצמך, יש ביניהם אנשים שמסוגלים לכתוב תכנים שיווקיים באופן כזה שהופך את המוצרים שלך לנחשקים מאוד בעיני הלקוח הפוטנציאלי, וגורמים למכירות הרבה יותר מסיביות.
יצירת מוצרי מידע לא עולים לך הרבה, אבל אתה יכול למכור אותם במחיר טוב. זוהי דרך מעולה להרוויח כסף באינטרנט, כאשר אתה יכול לעבוד בשעות גמישות וליהנות מזמן איכות עם בני משפחה וחברים.


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.