ספר מתנה

רעיון לעסק

רעיון לעסק

0 Comments
-->

רעיון לעסק הוא הבסיס הראשוני לכל עסק מצליח. אם אתה רוצה לעשות כסף נוסף מעבר לכסף שאותו אתה מרוויח במקום עבודתך, או אם בחרת בדרך של עצמאי, הרי שהשלב הראשון הוא להחליט מה יהיה הביזנס שלך. בשעה שאתה מחפש רעיונות לעסק מצליח, הרי שעליך לדעת שאתה לא חייב להיות מקורי במאה אחוז, אתה לא חייב להמציא את הגלגל. כמובן, שאם יש לך איזשהו רעיון מבריק, יוצא דופן, מדהים ומהמם, אז זה יוצא מן הכלל. אם יש לך איזשהו רעיון שיהיה פייסבוק הבא, או גוגל הבא, ללא ספק אתה הולך להתעשר ביג טיים, מצד שני אם כל מה שאתה מחפש הוא לעשות כסף טוב ולחיות חיי נוחות, הרי שאתה יכול להתבסס על דברים שאנשים אחרים עשו, ויצרו מהם רווח והכנסה.

רעיונות לעסק
לא חסרים רעיונות באיזה תחום למקד את העסק שלך, העניין הוא שאתה צריך לבחור ברעיון לעסק שמושך אותך, שמדבר אליך, ושאתה חושב שיהיה לך כיף לעסוק בו. אדם ששונא מתמטיקה באופן טבעי לא ירצה לאמץ לעצמו עסק ללימודי אלגברה ומתמטיקה. לך עם נטיות ליבך ועם מה שאתה מתחבר אליו, לא רק שזה יעזור לך להצליח ולהרוויח בתחום הזה, אלא אף יסייע לך להתגבר על קשיים בתקופות פחות סימפטיות. לדוגמה, אדם שאוהב יצירות אמנות, יכול לפתוח ביזנס למסחר באמנות. הוא מחפש מציאות, מתעניין בנושא, מארגן מכירות פומביות, ומפרסם באתר אינטרנט משלו את היצע האמנות שיש ברשותו. אם הוא עצמו יוצר אמנות אז עוד יותר טוב, הוא יכול אפילו למכור את היצירות שלו עצמו. אדם שיודע לצייר יפה יכול ליצור חוברות צביעה לילדים ולשווק אותן הן באמצעות הפצה לחנויות, והן באמצעות מכירה ישירה דרך האינטרנט.


צייץ את זה ב Twitter:

Tweet: העניין הוא שאתה צריך לבחור ברעיון לעסק שמושך אותך, שמדבר אליך, ושאתה חושב שיהיה לך כיף לעסוק בו.  http://ctt.ec/0wQP1+


אדם בעל ידע נרחב באינטרנט ובמחשבים יכול לפתוח עסק ללימודי מחשבים. קיימות בשוק כל כך הרבה תוכנות כך שאין אדם שמכיר את כולם. התמקדות בהדרכה ולימוד של תוכנות ספציפיות עשויה למשוך הרבה מאוד לקוחות מתעניינים. לדוגמה לימוד תוכנת פוטושופ, אוטוקד, אופיס, ועוד. אפשר להוסיף קורס מרתון בן יום אחד, שמתחיל בבוקר ומסתיים בערב בנושא של הקלדה עיוורת. הלקוח יוצא מהיום הזה שיש לו את כל הכלים איך להקליד במהירות. לימודים והנחלת ידע הוא תחום רחב מאוד שעסקים רבים מתבססים עליו, ובצדק, אפשר לעשות ממנו הרבה כסף.


אם אתה לא רוצה לצאת בכל יום אל הכבישים הרועשים העשן והפקקים, ייתכן שאתה זקוק לרעיון לעסק מהבית. קיימים כבר כיום אנשים רבים שעובדים מהבית, והדרך הטובה ביותר לעבוד מהבית היא להקים עסק משלך מהבית. במקרה זה, כנראה שמדובר בעסק קטן, כי בכל זאת אתה מפעיל אותו מהדירה שלך, ולא שוכר איזשהו משרד גדול עם עובדים. סביר להניח שברוב המקרים אתה תהיה העובד היחידי, כלומר עסק של אדם אחד.

בפסקה הקודמת דיברנו על הפעלת ביזנס אשר מלמד אנשים לעשות משהו, מצד שני אתה עצמך גם כן יכול להשתלם וללמוד ולרכוש ידע אשר יאפשר לך להרוויח כסף מביתך. לדוגמה אנשים רבים שלמדו את שון ההון, מתחברים מידי יום דרך האינטרנט למערכות מסחר אשר מאפשרות להם לבצע רכישה ומכירה של מניות. הם עוסקים בהשקעה בשוק ההון, ואני מכיר כמה שעושים מזה הרבה מאוד כסף. כמובן שלא מומלץ לקפוץ על עסק מסוג זה ללא ידע מוקדם, וכדאי להבין וללמוד קודם את התחום.


אם אתה אדם בעל יכולות יוצאות מן הכלל בכתב, אז נראה לי שתאהב את הרעיון הבא. ישנם מיליוני אנשים ברחבי העולם, ואף אלפים רבים בישראל, אשר מרוויחים כסף מכתיבה. כן, אם בעבר רק עיתונאים היו מסוגלים ליצור הכנסה מכתיבה, הרי שכיום בלוגרים רבים ובעלי אתרים עושים זאת מדי יום שעה בשעה. כל שעליך לעשות הוא ליצור בלוג או אתר אינטרנט בתחום ספציפי, ולהוסיף פרסומות של תוכניות שותפים ושל גוגל אדסנס. רעיון אחר הוא להציע תכנים מקוריים עבור בעלי אתרים. בעלי אתרים רבים זקוקים לתכנים רעננים ומקוריים לאתרים שלהם, ואתה יכול למכור להם תכנים במחירים שנעים בין 20 ל 80 שקלים למאמר. (תלוי בהיקף המאמר ובאיכותו). רעיון אחר הוא להיות מאמן אישי. היתרון הוא שהלקוחות מגיעים אליך לשיחות אימון. אלון גל הוא דוגמה נפלאה לאדם שהפך את תחום האימון האישי לעסק שמרוויח הרבה כסף. 

אהבת מה שקראת? אני מזמין אותך להירשם לניוזלטר ולקבל חינם מידע מעודכן שיעזור לך להרוויח כסף.
רק להקליק כאן ולהירשם חינם!


5 הזדמנויות עסקיות

רעיונות לעסקים קטנים

רעיונות לעסקים

עסק קטן באינטרנט

איך לעשות יותר כסף מכל עסק

איך לכתוב תוכנית עסקית

יעוץ עסקי לעסקים קטנים

יזמות עסקית לעשיית כסף

רעיונות להקמת עסק מהבית

לעשות כסף מעסק עונתי

הזדמנות עסקית להרוויח היטב

כמה רעיונות לעסקים

לבנות עסקים באינטרנט ולעשות כסףאולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.