איך לעשות כסף עם WESELL

איך לעשות כסף עם WESELL

0 Comments
שיטה נוספת לעשות כסף היא באמצעות אתר WeSell.
אתה ברגע זה בוודאי שואל את עצמך מזה, ואיך עושים כסף מזה?
בשעה שמרבית תוכניות השותפים הן בשפה האנגלית, המהפכה של האתר הזה היא שסוף סוף יש פתרון לאלה שרוצים לשווק מוצרים באינטרנט אך מתקשים לעשות זאת בשפה האנגלית. אז נכון יש הבדל עצום בין אתר זה לבין האתר האמריקני המקביל - ClickBank. אם אתה חושב שאתה יכול להתגבר על מכשול השפה האנגלית, אז הייתי מציע לך להיכנס לאתר  עבודה מהבית  וללמוד כיצד להרוויח כסף מ ClickBank. אתר זה מכיל עשרות אלפי מוצרים שניתן לקדם ולהרוויח תמורתם עמלה. לעומת זאת האתר הישראלי די צעיר וכל העניין הזה של תוכנית שותפים עושה את צעדיו הראשונים בשפת הקודש.

אז איך להרוויח כסף מזה? על פי נתוני האתר אנשים כבר מרוויחים וכבר ועושים מזה הרבה כסף.
איך אתה עושה כסף מאתר WeSell?
אתה יכול להקים אתר, או בלוג (בלוגים זה בחינם) ולכתוב על נושא שקשור למוצר אותו אתה מעוניין לקדם.
כדי לקבל רשימה של המוצרים המשתתפים בתוכנית, הירשם לאתר. לאחר תהליך הרשמה קצר היכנס עם שם משתמש וסיסמה.  בחלק העליון של המסך לחץ על בחר מפרסם.
 איך לעשות כסף

תופיע לפניך רשימה ארוכה של מוצרים שאותם אתה יכול לקדם, ולהרוויח כסף מזה. לאחר שהחלטת על מוצר (אתה יכול לבחור כמה שאתה רוצה) הקלק עליו וייפתח חלון  בו תקבל את הקישור האישי שלך לקידום המוצר. הקלק על הורד באנרים לשיווק קמפיין זה

יופיעו לפניך מספר באנרים של פרסומות בגדלים שונים. בחר את הבאנר הרצוי על ידי הקלקה על "הורד קוד לבאנר" ייפתח לפניך קוד בשפת HTML. אתה לא צריך להבין מה כתוב בקוד, אתה צריך לסמן אותו עם העכבר, להעתיק ולהדביק אל האתר שלך או אל הבלוג שלך. הפרסומת תופיע בבלוג שלך ובכל פעם שמישהו יקליק עליה ויבצע את הפעולה הרצויה, למשל ימלא את הטופס של המפרסם ויישלח - אתה תזוכה בעמלה, ותרוויח כסף.  זה יכול להיות 20 שקלים 40 שקלים ובמקרים מסויימים גם הרבה יותר מזה, תלוי במוצר והשירות שאתה מפרסם.


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.