ספר מתנה

איך לממן את ההוצאות שלך ?

איך לממן את ההוצאות שלך ?

0 Comments
שיטת המימון מונעת ממך להיכנס למינוסים, מטפחת את חשבון הבנק שלך ומגדילה אותו מדי חודש בחודשו על בסיס קבוע. זוהי הדרך הטובה ביותר להגשים את חלומותיך, להשיג את מה שאתה רוצה בחיים, וליהנות מחופש כלכלי.
על מנת לעבוד בשיטת המימון תחילה עליך לכתוב את כל ההוצאות החודשיות שלך. כתוב אותן לפי סעיפים בדוק מהן ההוצאות המשמעותיות  ביותר שלך, וכנגד כל הוצאה משמעותית, ארגן מקור הכנסה שיממן את ההוצאה הזאת.


לדוגמה, אני יודע שבכל חודש אני משלם עבור גן הילדים 2,500 שקלים. על מנת לממן את גן הילדים עבור ביתי שלא מתוך המשכורת החודשית שלי, הקמתי מספר בלוגים שמכניסים לי בכל חודש בממוצע משהו בדומה לסכום הזה. יש חודשים שהבלוגים מכניסים הרבה יותר מזה, ויש חודשים מעט פחות מהסכום הזה. אבל אני יודע שחינוך התינוקת שלי בגן ממומן שלא מהמשכורת החודשית שלי, אלא מהבלוגים שבבעלותי.
הוצאה משמעותית אחרת היא תחזוקת בית. וזה כולל חשמל + מים וארנונה + טלפונים, כבלים ואינטרנט. ההוצאה הזאת עומדת על סכום ממוצע של  1,500 שקלים בחודש. כנגד ההוצאה החודשית הזאת  אני עושה בכל חודש 20 שעות נוספות אשר מממנות עבורי את ההוצאה הזאת.

קניות בסופרמרקט בסכום ממוצע חודשי של 2,000 שקלים. על מנת לממן את ההוצאה הזאת  יש לי מוצר מידע שנמכר באינטרנט ברווח של 600 שקלים לכל מכירה. כך שאם יש 3 מכירות בחודש, אז יש לי 1800 שקלים הכנסות ממקור זה. אם יש 4 מכירות ויותר, אז עברתי את ה 2,000 שקלים ועוד נשאר לי עודף.
מסעדות וארוחות בחוץ – אני מוציא משהו כמו 700 שקלים בחודש על ארוחות בחוץ, אני יודע שזה לא נשמע הרבה, אבל בדקתי וזה מה שאני מוציא – על מנת לממן מסעדות וארוחות בחוץ, יש לי ספר שנמכר בחנויות הספרים בממוצע תמלוגים בחודש של בין 500 ל 800 שקלים. (אני מקבל 5 שקלים בעבור כל עותק, כך שאם נמכרים באותו החודש 100 ספרים, אז יש לי תמלוגים בסכום של 500 שקלים)
עד כה  הראיתי לך איך  אני מממן את הוצאות גן הילדים, הוצאות הסופרמרקט, הוצאות ביתיות ותשלומי חשבונות, מבלי לגעת בשקל אחד מהמשכורת החודשית שלי. זה מאפשר לי לחסוך כמעט את כל המשכורת, מכיוון שמקורות הכנסה אחרים מממנים את ההוצאות המשמעותיות ביותר.

אחרי שייסדת את מקורות ההכנסה הללו זה הזמן לעבוד בשיטת ההכפלה. זוהי הסיבה שזמר לא מוציא דיסק אחד, אלא חוזר בשנה הבאה ומוציא את הדיסק הבא. מה הוא עושה? חוזר על אותו הדבר שעשה קודם, משכפל את ההצלחה, ומחולל כספים מחדש.

הקם אתרים ובלוגים נוספים מבוססי Google AdSense  וחזק את הבלוגים הקיימים. כתוב להם תכנים נוספים, שווק אותם באמצעות אתרים שונים. הגדל את מספר השעות הנוספות שאתה עובד במשרה הקבועה שלך, במקום 20 שעות עשה 25 שעות, והגדל את ההכנסות שלך. צור מוצר מידע נוסף, ושווק אותו באמצעות רשימת התפוצה שלך.


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.