ספר מתנה

איך לעשות כסף מהר – כאשר אתה זקוק למזומנים

איך לעשות כסף מהר – כאשר אתה זקוק למזומנים

0 Comments


יש זמנים בחיים שאתה זקוק לכסף מהיר. שאתה צריך ממש עכשיו כסף, ואין לך חודש שלם לחכות לכניסת המשכורת לחשבון הבנק שלך. איך לעשות כסף מהר, ללא דיחוי?

ובכן ראשית עליך להבין שאין נוסחאות קסמים, יחד עם זאת יש דרכים להרוויח במהירות אם אתה אכן זקוק למזומנים הללו. הדבר הראשון הוא להסתכל סביבך בבית, ולמצוא חפצים שאין לך בהם יותר צורך. זה יכול להיות החולצה שקנית ומעולם לא לבשת, או הג'ינס שחשבת שיתאים לך כאשר תרד במשקל, אבל אף פעם  לא הגיע הרגע הזה. זה יכול להיות ריהוט שאין לך כבר צורך בו, או מכשירי חשמל. אולי יש לך איזשהו מחשב נייד או טבלט שקנית בעבר ואינך עושה בהם יותר שימוש. האם יש לך אוסף של דיסקים או תקליטים? אולי יש לך קלטות ומוזיקה ואף קלטות וידאו ישנות. אלה הם דברים שיש להם ביקוש רב בעיקר בקרב אספנים. אולי יש לך כמה תכשיטי זהב, שאתה מוכן להיפרד מהם.
לעשות כסף מהר
השלב הבא הוא לתמחר את המוצרים השונים, עליך להציע מחיר אטרקיבי, שנע בין 30 אחוז ל 50 אחוז מהמחיר של מוצר חדש בחנויות. פרסם את המוצרים הללו באתרי חינם באינטרנט. לדוגמה, יד 2, וכל אתר אחר המאפשר לפרסם ללא תשלום.

דרך אחרת להרוויח כסף במהירות היא להסתובב עם גלאי מתכות, על מנת לאתר ולמצוא מטבעות. אנשים רבים מאבדים מטבעות של שקל, שנקל, חמישה שקלים ואפילו עשרה שקלים. בעזרת גלאי מתכות אתה יכול למצוא את האוצרות האבודים הללו הנחבאים במקומות שאיש אינו שם לב אליהם. מקומות הומים כמו חוף הים בתקופת הקיץ עשויים להעלות שלל לא רע בכלל. ומה שטוב בזה הוא שזה כסף מיידי ומזומן שנכנס לכיסך. גלאי מתכות אינו עניין יקר, ואפשר להשיג מכשיר כזה בפחות מ 200 שקלים, והמכשיר הזה יכול לשמש אותך למשך שנים ארוכות. מעבר ליכולת של גלאי המתכות לעזור לך למצוא מטבעות בערכים של משקל אחד עד עשרה שקלים, הגלאי עשוי למצוא עבורך פחיות שתייה ריקות. את הפחיות הללו למחזור, ניתן למכור תמורת כסף. כאשר אתה זקוק לכסף מיידי, אל תסתפק רק בפחיות שתייה ריקות, אסוף בדרך גם בקבוקים שיש עליהם פקדון, אלה יכולים להיות בקבוקי פלסטיק ואף בקבוקי זכוכית.אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.