ספר מתנה

רעיונות לעסקים קטנים

רעיונות לעסקים קטנים

0 Comments
-->

זהו הזמן מצוין ליצירת עסק קטן, כזה שיעשה כסף, וייצור הכנסות. רעיון נפלא אחד שאני רוצה לדבר עליו היום הוא להיות יועץ. ייתכן שהמילה ייעוץ נשמעת לך מילה גדולה, ואתה שואל את עצמך איך בכלל תהיה יועץ. אנחנו מחפשים נושא חם שיש לו ביקוש, משהו שאפשר לעשות ממנו כסף, משהו טרנדי שהרבה מאוד אנשים עושים בו שימוש יומיומי. אבל יש הבדל בין לעשות שימוש במשהו לבין להיות בו מומחה. לדוגמה, פייסבוק הוא טרנד לוהט כבר כמה שנים. אם תתעמק בלימוד פייסבוק, פשוט תלמד כל מה שאפשר על הרשת החברתית הזאת, הרי שתהיה מסוגל לעשות הרבה מאוד כסף, רק מייעוץ לבעלי עסקים שרוצים לנצל את הרשת החברתית הזאת כדי לקדם את עסקיהם. אתה תהיה מסוגל להריץ קמפיין פרסום מצליח ב FaceBook, אתה תלמד כיצד לנהל עמוד מעריצים או ליצור קבוצה, וכיצד למנף את זה לעסקים, למכירות ולעשיית כסף.
רעיונות לעסקים
 אתה מבין, אם תתמקד כולך בנושא אחד ספציפי, בעניין אחד, ותשקיע בו מחקר ולימוד בכל יום, לא יחלוף זמן רב, ואתה תדע הרבה יותר מהאדם הממוצע בתחום הזה. רוב האנשים עסוקים בעניינים שלהם, אם הם עושים שימוש ברשת חברתית כזאת או אחרת, הם לא מתעמקים בכל האפשרויות ובכל התכונות שהמערכת מציעה, ובצדק, הם יודעים רק מה שהם צריכים לדעת כדי לעשות שימוש במערכת. אבל מי שיקדיש את זמנו וילמד עוד ועוד, בסופו של דבר יהיה סוג של אלוף במערכת הזאת. מצויד בידע בעל ערך, אתה יכול לבסס עסק על העניין הזה, ולהציע לבעלי עסקים אחרים לבצע עבורם קידום בפייסבוק וקמפיין פרסומי. אתה יכול לשווק מוצרים של אחרים באמצעות פייסבוק, וכאשר תהיה מומחה בתחום, אפילו לשווק מוצרים משלך לעשות יותר כסף.

מהיכן תרכוש את כל הידע הזה? ראשית עליך לשלוט היטב בשפה האנגלית מכיוון שמרבית הידע נמצא שם. קרא ספרים בנושא, גלוש בפורומים ובאתרים שמלמדים אודות פייסבוק, ישנם כמה פורומים מעולים כאלה בשפה האנגלית, אתה יכול לשאול שאלות, ולהתרשם מה אנשים אחרים כותבים, וכך ללמוד עוד ועוד, ככל שתתעמק יותר בנושא, כך יהיה לך יותר ביטחון לייסד עסק המבוסס על פייסבוק


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.