ספר מתנה

איך להרוויח כסף מהר

איך להרוויח כסף מהר

0 Comments
-->


האם אתה זקוק לכסף מהר? אם אתה צריך כסף כאן ועכשיו, השלב הראשון הוא לעשות סדר בבית שלך, ולהתחיל להפוך מוצרים ישנים שאין לך בהם יותר צורך, לכסף אמיתי. אם יש לך כמות דיסקים גדולה שאתה מעוניין למכור, ולקבל כסף מיידי, אתה יכול לבצע את המכירה דרך אתר מיוזיק מגפיי. איך זה מתבצע? אתה מקליד באתר את קוד הברקוד של הדיסקים שלך, המערכת מזהה את שם הדיסק והאמן או הלהקה, ועל גבי המסך מופיע סכום הכסף המגיע לך בעד הדיסק הספציפי הזה. אפשר למכור לא רק דיסקים של מוזיקה, אלא גם די.וי.די וגם משחקים. ניסיתי את זה עם כמה דיסקים תוצרת חוץ שיש ברשותי, וזה אכן עובד. יחד עם זאת, אם תנסה למכור דיסקים ישראליים דרך אתר זה, מן הסתם הם לא יזוהו במערכת. אם יש לך קצת יותר סבלנות אתה יכול לפרסם את הדיסקים והמשחקים שאתה מציע למכירה באתר איביי ולהרוויח כסף במהירות בה הם יימכרו.
לקבל כסף תמורת הדיסקים הישנים - מיוזיק מקפיי
אילו הייתי צריך להרוויח כסף במהירות, מעבר למוצרים אלה הייתי עורך חיפוש עמוק בבית אחר מוצרים נוספים. זה לא סוד שבאתר איביי אפשר למכור כמעט כל דבר. מישהו שמצא חבל בים, פרסם אותו בתור חבל ימאים, והצליח למכור אותו במחיר יפה. הסיבה לכך היא שזה אתר עולמי, שמגיעים אליו גולשים מכל רחבי הגלובוס. זה לא רק שאנשים מישראל נחשפים למוצרים שאתה מעוניין למכור, אלא אנשים מכל כדור הארץ, ולך תדע מי יגלה עניין דווקא באגרטל הישן שחשבת כבר מזמן לזרוק לפח? מה עוד אפשר למכור ולהפוך לכסף אמיתי? בגדים ישנים שאתה כבר לא לובש, צעצועים, רהיטים, מוצרי חשמל, מוצרי קוסמטיקה ואיפור, ספרים שכבר לא תקרא לעולם, מטבעות ישנים, תכשיטים, כלי נגינה, בולים, ומה לא? כל עוד מדובר במשהו שאתה כבר לא זקוק לו, אפשר בלי נקיפות מצפון להציע אותו למכירה ולהרוויח כסף מהר מאוד.

נושאים קשורים: להרוויח כסף מהר

כמובן שאתה יכול במקביל גם לפרסם את המוצרים באתר יד 2, אך אין בכלל מה להשוות בין כמות האנשים שמגיעים לאיביי לבין אתר יד 2 (מבלי לזלזל בכוחו של אתר זה). בכל זאת  יש הבדל בין אתר המיועד לדוברי עברית, לבין אתר באנגלית, ידוע ומוכר בכל רחבי העולם.


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.