ספר מתנה

איך להיות עשיר

איך להיות עשיר

0 Comments

להיות אדם עשיר

א
יך להיות עשיר? זוהי שאלה שכל אדם שואל את עצמו בשלב כלשהו בחייו. החלק העצוב הוא שמרבית האנשים ששואלים את עצמם את השאלה הזאת, אינם מצליחים להגיע לעושר. רק אחוז קטן מצליח להגשים את המטרה הזאת.  מדוע?
תמשיך לקרוא.

אם אתה רוצה לזכות בעושר יש מספר דברים שעליך לעשות.
אם אינך עשיר ואתה רוצה להיות כזה, עליך להתנהג כאילו אתה אכן כזה. עליך להתנהג כמו עשיר. להעמיד פנים. אדם חסר ביטחון שרוצה לחזק את הביטחון העצמי שלו יכול לשחק ולהעמיד פנים כאילו שהוא בעל ביטחון עצמי. המעניין הוא שככל שהוא יעשה את זה לאורך זמן רב יותר, כך הוא באמת יתחיל לרכוש ביטחון עצמי אמיתי, עד לשלב שכבר לא יהיה צורך להעמיד פנים. כי זה יהיה חלק בלתי נפרד ממנו ומאישיותו. 

שים לב שאנשים עשירים הם אנשים המודעים לעצמם. הם בעלי ביטחון עצמי. אדם כזה יעבוד על היציבה שלו. הוא יעמוד זקוף, וילך זקוף, הוא ילמד להסתכל לאנשים בעיניים, כאשר הוא משוחח עמם. הוא כל הזמן יאמר לעצמו (בלב) "יש לי ביטחון עצמי."


תדבר כמו עשיר. תלך ברחוב כמו עשיר ותסתובב במקומות בהם נמצאים אנשים עשירים. דבר לאט בטון נמוך.  עבוד על רהיטות הדיבור והבעה בעל פה. אני מציע שתקליט את עצמך בעת שיחה עם חברים או בני משפחה. קל מאוד לעשות זאת, כל המכשירים הסלולאריים החדשים מאפשרים את האופציה הזאת. כעבור שלושה ימים האזן להקלטה, נסה להיות אובייקטיבי כאילו אתה בודק מישהו אחר. האם אתה מדבר מספיק ברור? האם מבינים כל מילה שאתה אומר? יש כאלה שמדברים במהירות כאילו שד רודף אחריהם. זה לא עובד, וזה מעיד על חוסר ביטחון.

בחר לך מודל חיקוי. מישהו עשיר שאתה מזדהה איתו, ושהיית רוצה להיות כמותו. נסה לחקות אותו, בכמה שיותר מובנים. זה יכול להיות באופן בו הוא מתלבש, מדבר,הולך,לוחץ יד, מביט. ככל שתתנהג יותר זמן כעשיר, העושר יצעד לקראתך.


מה לעשירים ולנכסים?

לעשירים יש נכסים. זוהי עובדת חיים. כך שאם אתה שואף להיות אחד מהם, שאל את עצמך האם יש לך נכס כלשהו. אל תטעה, אפילו אם רכשת דירה, עדיין אין זה אומר שיש לך נכס, מכיוון שנכס הוא דבר שמכניס כסף. הדירה שרכשת במשכנתה היא התחייבות, כי בכל חודש אתה מוציא עליה כסף. מצד שני לעשיר יש בית משלו, בו הוא מתגורר, ובנוסף יש לו גם דירות שונות שהוא משכיר לאחרים, וגובה דמי שכירות. בתנאים אלה הדירות הללו הן נכסים לכל דבר.


אבל מה יכול לעשות אדם שאין ביכולתו לרכוש דירות ובתים? הפתרון הוא רכישה של נכסים בעלות נמוכה. הוא יכול למשל לרכוש דירה או עסק קטן בשותפות יחד עם אנשים נוספים. כך שיחד ניתן לאסוף סכום כסף גדול מספיק כדי לבצע רכישה. נכון שההכנסות מהדירה הזאת יתחלקו בין המשקיעים, אבל לפחות לכל אחד מהם תהיה הכנסה פסיבית. לכל אחד יהיו אחוזים בנכס. 

דרך אחרת היא לבנות נכסים וירטואליים במו ידיך. אתרי אינטרנט, בלוגים, רשימות תפוצה גדולות, סרטוני וידיאו ביוטיוב – כל אלה מהווים נכסים וירטואליים שההשקעה הכספית בהם מזערית. לעתים אין צורך כלל להשקיע דבר, אלא רק זמן עבודה. ככל שתצבור יותר נכסים, כך הסיכויים שלך להתעשר, יגברו.


צעד קטן בכל יום לעבר העושר

אם אתה רוצה להיות עשיר, עליך לפעול מדי יום באופן עקבי. עשה צעד אחד קדימה מדי יום. פעל בכל יום על מנת להשיג את המטרה. קרא ספרים בנושא של עושר. מומלצים הספרים חשוב והתעשר מאת נפוליאון היל, והספר של מארק פישר, המיליונר המהיר. הספרים הללו מכילים תוכן עשיר וחיוני למי שמעוניין להתעשר. 

תזכיר בכל יום לעצמך את המטרה שלך "אני רוצה להתעשר" – אמור את זה בלב בכל יום לפחות עשר פעמים. זה ישמור אותך במקום הנכון, על המסלול הנכון. אם בכל יום בשנה תבצע פעולה קטנה אחת, תאר לעצמך כמה תתקדם במשך 365 ימים בשנה. אפילו אם לא תהיה עשיר, הרי שמצבך ישתפר פלאים ביחס למצב כיום.

מידע חשוב לגבי עושר ואיך להתעשר:
למה העשירים מתעשרים והעניים נשארים בעוני

איך אנשים הופכים להיות עשירים

איך להיות עשיר במהירות

עושר מדהים

רוצה גם להיות מיליונר

איך להיות מיליונר

להתעשר

מיליון דולר
אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.