ספר מתנה

5 הזדמנויות עסקיות

5 הזדמנויות עסקיות

0 Comments


חמש הזדמנויות להקמת עסק קטן
הזדמנויות עסקיות קיימות בכל זמן ובכל מקום. כדי לזהות אותן יש להיות ערני, ולפקוח את העיניים היטב. היום נדבר על 5 הזדמנויות עסקיות ליצירת עסקים קטנים.  כאלה שכמעט כל אחד יכול לעשות בהן שימוש, להרוויח כסף, וליצור לעצמו הכנסה נוספת. יהיה אשר יהיה העסק בו תבחר לפעול, הרי שאחד הדברים שעליך יהיה לעשות הוא לכתוב תוכנית עסקית.


עסק לחולצות טי שרט
 
החולצות הנמכרות ביותר בכל שנה הן חולצות טישרט. אנו חיים במדינה חמה שבה החורף קצר, כך שב 70% מחודשי השנה ניתן להסתובב בחוץ בחולצה שכזאת. אבל נא לקחת בחשבון שאנו בעולם האינטרנט כך שאנשים מכל רחבי העולם מועמדים לרכוש מאיתנו את החולצות. אנשים אוהבים מאוד טישרטס מכיוון שזה פשוט וקל לשים עליך חולצה שכזאת ולצאת מהבית. מצד שני אנשים אוהבים מאוד חולצות מעניינות, אשר יבליטו את האופי שלהם, ואת מצב הרוח שלהם.


להלן שתי החלטות אסטרטגיות שעליך לקבל כבר בשלב מוקדם. ראשית עליך לקבל החלטה כיצד למכור את הסחורה. האם באמצעות פתיחת חנות ייעודית בעיר, או שמכירה דרך חנות וירטואלית באינטרנט. כמובן שחנות וירטואלית תהיה הרבה יותר זולה. ההחלטה השנייה היא האם לרכוש חולצות מוכנות במחיר זול, או שלהציע ללקוחות מבחר גדול של הדפסים, ולאחר ההזמנה להטביע ולהדפיס את החולצה בעצמך. 

בשעה שלקנות בזול ולמכור ברווח, זוהי אופציה טובה, הרי שהיתרון ביצירת החולצות בעצמך היא שאינך צריך להחזיק מלאי גדול ברשותך. האופציה הזאת מתאימה למי שמעוניין להקים חנות באינטרנט, להניח ללקוח לבחור את ההדפס המועדף עליו. רק לאחר שבוצעה ההזמנה, מתבצעת הפעולה של ההדפסה על החולצה החלקה. ככל שתחזיק ברשתוך מבחר גדול של לוגו, והדפסים מדליקים מגניבים ומרתקים, כך ייגברו הסיכויים למכירות ורווחים. אם אתה עצמך יודע ואוהב לעצב, הרי שיש לך יתרון נוסף.

עסקי שוק ההון
 
הזדמנויות עסקיות לעשיית כסף
האם היית רוצה לעשות כסף משוק ההון? ברגע זה ממש, בשעה שאתה קורא שורות אלה, יש אנשים בארץ שמרוויחים מאות דולרים בכל יום מפעולות של מסחר בשוק ההון. יש כאלה שחושבים שאפשר להרוויח רק כאשר הבורסה יורדת. זה נכון לגבי משקיעים בבורסה, אבל מסחר בשוק ההון הוא דבר אחר לגמרי. למעשה אפשר להרוויח אלפי שקלים גם כאשר השוק בירידה. 

ישנן שיטות לעשות כסף בבורסה כמעט בכל סיטואציה, גם כאשר השוק עולה וגם כאשר השוק יורד. זה תחום מרתק ביותר, מרגש, ומלא הרפתקאות. יחד עם זאת אינו מתאים לכל אחד ובוודאי שלא מתאים לאנשים עם לב חלש. צריך להיות סבלני, בעל עצבי ברזל, וחשיבה לוגית. הדבר מאפשר לך להרוויח כסף באינטרנט מבלי לצאת מהבית.

זיכיון לעסק
 
זוהי שיטה ידועה ומוכרת. מותג גדול כמו קפה ארומה, קופיקס מקדונלד'ס או רולדין, מאפשר ליזמים פרטיים להקים סניף נוסף של המותג. אין מדובר כאן בארוחות חינם. כאשר אתה פותח סניף כזכיין, אתה משלם תמלוגים לאבא של המותג. היתרון הגדול הוא המוניטין הרב אותו אתה מקבל בהינף יד. אנשים רואים cofix, לא מהססים האם להיכנס פנימה או לא. הם כבר מכירים את המותג, יודעים למה לצפות, מכירים את המחירים ואת התפריט. 

כאשר אתה רוכש זכיון אתה בעצם משתייך לרשת גדולה וענפה בעלת מוניטין. כאשר הרשת יוצאת בקמפיין פרסומי בערוצי הטלוויזיה המסחריים, בעיתונות ובאינטרנט, אתה יוצא נשכר מזה, ומקבל פרסום חינם. יתרון נוסף הוא הידע וההדרכה שאתה מקבל מהזכיין, איך להפעיל את העסק. למעשה אתה קונה מערכת שכבר הוכיחה את עצמה, מערכת עובדת.


עסקי ייעוץ / אימון אישי

אחד התחומים הצומחים והמתפתחים ביותר בשנים האחרונות הוא עסקי הייעוץ והאימון האישי. אנשים אינם חוששים לבקש עזרה, על מנת להשיג את יעדיהם. אם בעבר נטו אנשים לפנות לפסיכולוגים כדי לפתור את הבעיות שלהם, הרי שכיום אנשים מעדיפים פתרונות מעשיים יותר. 

אדם נכנס לדיכאון בגלל שהוא לא מצליח בחיים. אין לו בת זוג. ובנוסף לכל אינו שבע רצון ממקום עבודתו. במקום ללכת לפסיכולוג, לדסקס על הבעיות העמוקות שלו, (טיפול שיכול להימשך לעיתים שנים) מעדיף לפנות ליועץ או מאמן אישי, אשר יביא אותו לתוצאות הרצויות במהירות. מישהו שידריך אותו ויעזור לו לבצע את השינויים ולרכוש את המיומנויות שיסייעו לו להשיג בת זוג, ולעשות שינוי בקריירה, כך שימצא את ייעודו בחיים. אתה יכול ללמוד את התחום הזה ולהקים עסק המבוסס על ייעוץ ואימון אישי.

עסק לקידום אתרים ושיווק באינטרנט

צמיחתה המואצת של רשת האינטרנט, גרמה לכך שכל בעל עסק -  גדול  או קטן ככל שיהיה - נזקק לייצוג ברשת. מכיוון שמי שלא מופיע בתוצאות החיפוש של גוגל, מפסיד המון. כל בעל עסק בתחומו מעוניין להופיע גבוה בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש. תוצאות גבוהות פירושן יותר לקוחות ואף יותר רווחים. עסקים רבים מוכנים לשלם סכומים יפים מאוד בעבור מי שיעזור להם לקדם את האתר שלהם ברשת האינטרנט. 

אם תחום קידום האתרים מעניין אותך מסקרן אותך ומרתק אותך, זה יכול להיות רעיון מעולה להקמת עסק לקידום אתרים ולשיווק באינטרנט. אפילו אם אינך בקי בתחום, כל שעליך לעשות הוא לקרוא מספר ספרים בנושא, לקרוא וללמוד מתוך אתרים ובלוגים לקידום אתרים שמספקים את המידע חינם. להירשם ללימודים או קורס. מדובר בתחום שצפוי להיות פופולרי שנים רבות. מצוייד בידע המתאים תהיה מסוגל לעשות כסף מקידום אתרים.

איך לעשות כסף מפטנט 

הזדמנות עסקית להרוויח היטב


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.