ספר מתנה

איך לעשות כסף מהר

איך לעשות כסף מהר

2 Comments
-->


איך לעשות כסף במהירות


חשיפה: המדינה משלמת לך כסף, לא תיקח?

 להרוויח בעבודה מהבית
איך לעשות כסף במהירות?  איך תוך כמה דקות, קיבלנו שטרות כסף? בדוק האם המדינה חייבת לך כסף (או למישהו מקרובי משפחתך)
אני זוכר שאבי סיפר לי שבשנות ה 70 המדינה גבתה ממנו סכום כסף תחת הכותרת "מלווה ביטחון", ובתמורה ניתנה לו קבלה שמאשרת את זה. בשעת משבר, או מלחמה המדינה גובה סכום כסף מהאזרחים כדי לממן את הפעילות בזמן משבר, וכאשר המצב מתייצב מחזירה לאזרחים את הכסף שלוותה מהם. ההבטחה של המדינה היא שהאזרח יוכל בעתיד, לאחר המשבר הביטחוני, לפדות את הכסף ששילם, צמוד למדד. אלא שאבא שלי לא מצא את המסמך שמאשר את התשלום, והוא כבר היה בטוח שזה אבוד ושכח מזה.

התעניינתי קצת בנושא וגיליתי שהמדינה אינה מציבה כתנאי להציג קבלה כדי לקבל את הכסף. גם אם איבדת את הקבלה, והכסף מגיע לך – תקבל את הכסף. קיים רישום מסודר בבנק ישראל למי מגיע לקבל כסף.התוצאה היתה שבכמה דקות של עבודה מהבית זכינו לקבל הרבה כסף. אני בטוח שמסתובבים בארץ עוד הרבה מאוד אנשים שזכאים לקבל כסף מהמדינה והם אפילו לא מודעים לכך. מעבר לכך, גם יורשים יכולים לקבל את הכסף, במידה והכסף לא נפדה עד כה. הכסף הזה מהווה הכנסה נוספת, חד פעמית אמנם, אבל זה מענק חד פעמי יפה מאוד. כל מה שצריך הוא להצטייד בשם פרטי שם משפחה ובמספר ת.ז.

בצע בדיקה האם מגיע למישהו מקרובי משפחתך מדרגה ראשונה, כסף מהמדינה. בקופת המדינה הצטבר סכום עצום של מיליוני שקלים, שממתין רק לכך שאזרחים יבואו ויאספו אותו. מי שזכאי כמובן.
היכנס לקישור הזה, לחץ כאן
ובצע בדיקה אם מגיע לך כסף!

איך לעשות כסף מבלי לעשות כלום

להרוויח כסף מהר

איך להרוויח כסף מהר

איך לעשות כסף מהר - כאשר אתה זקוק למזומנים

איך לעשות כסף במהירות - שיטה בדוקה

איך לייצר כסף במהירותאולי יעניין אותך לקרוא גם:

איך לעשות כסף. מופעל על ידי Blogger.